×
 • Showbiz
 • Show

  Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

  Insajderi
  16 June 2024 - 19:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po shijojnë lidhjen pas këtij reality shou.

  Dyshja momentalisht ndodhen në pushime dhe si destinacion të kësaj arratisjeje kanë zgjedhur Spanjën.

  Ata me këtë rast kanë publikuar disa fotografi, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë një kohë të bukur.

  “Dy ketra dhe një pasqyre”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.


  Modelja e njohur duket më e lumtur se kurrë në krahët e prezantuesit nga Vlora.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark