×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Rrëmbimi i tre policëve – Escobar nesër mban konferencë për media

  Insajderi
  15 June 2023 - 10:40

  I dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor Gabriel Escobar, nesër më 16 qershor, do të mbajë një konferencë online me gazetarë.

  Konferenca mbahet nga ora 15:00.

  Escobar me gazetarët do të bisedojë rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë dhe Serbi.

  Të marten, në Mitrovicën e veriut policia e Kosovës e ka arrestuar udhëheqësin e “Mbrojtjes Civile” Milun Millakoviq, i njohur si “Lune”.

  Kurse, gjatë ditës së djeshme janë kidnapuar tre policë nga ana e njësisë speciale të Serbisë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark