×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Rritet numri i viktimave shqiptare në aksidentin në Greqi

  Insajderi
  04 March 2023 - 22:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë shtuar viktimat shqiptare në aksidentin e trenave në Greqi.

  Siç shkruan Topchannel, në mesin e trupave të pajetë në morgun e spitalit të Larissas, janë edhe dy trupat të cilët deri në orët e pasdites nuk ishin kërkuar prej askujt dhe nuk ishte dhënë mostër për testin e ADN-së.

  Mësohet se njëra nga viktimat është shtetase shqiptare, 22 vjeçe ndërsa me gjetjen e saj, arrin në 6 numri i shtetasve shqiptarë ose me origjinë shqiptare të vdekur në aksident.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark