23:02 - 12 Tetor 2018

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’.

Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna.

E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende pa dalë, gjatë ditëve kur është paralajmëruar nga artistët.

Në video merr pjesë edhe modelja e njohur Vildane Zeneli, e cila është mysafire speciale.

Por, a e ka paguar Seven modelen për këtë paraqitje?

Ai është përgjigjur se me modelen Vildane Zeneli, njihen moti kanë shoqëri të mirë, dhe modelja e ka bërë këtë vetëm për hobi, pa ndonjë llojë pagese.