×
 • Showbiz
 • Show

  Sara dhe Dj PM po bëhen prindër? Foto

  Insajderi
  07 December 2023 - 14:31

  Blogerja, Sara Berisha dhe dj i njohur si Dj PM, lidhjen e tyre të dashurisë e kishin filluar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

  Ndonëse kanë kaluar kohë ata akoma nuk e kanë zyrtarizuar raportin e tyre me martesë. Shumë fansa të tyre përveç saj duan që çifti të bëjnë edhe fëmijë.

  Aq sa në fotot e fundit, e bënë Sarën shtatzënë.

  Blogerja ka pozuar me motrën e saj, Ditean, ndërsa komentuesja i shkruan krahas fotos:

  “Barku i saj tregon që mbase jeni 3.”

  Komentin kësaj here ia ktheu me ironi Ditea:

  “Në fakt jemi 4, se i ka binjakë”- shkroi ajo.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark