×
 • Showbiz
 • Show

  Sara e mori në Gjermani, Xheri ‘thumbon’ për mungesën e Poit?

  Insajderi
  23 November 2023 - 11:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lart e poshtë vazhdon të flitet që Sara dhe Ledri s’janë më bashkë dhe këtë e ka konfirmuar me ngulm menaxheri i Ledrit.

  Pas ngjarjeve të shumta që ndodhën, Sara u largua me të bijën Poem Blu drejt Gjermanisë, duke iu bashkuar familjes së saj. Ndërkohë, Ledri nga ana tjetër vazhdon tour-et nëpër botë.

  Mirëpo, prindërve të reperit që janë mësuar me praninë e të voglës, ka nisur t’i mungojë mbesa.

  Vetë mamaja e Ledrit, Xheraldina, ka ndarë në InstaStory disa momente nga biseda videocall me Poin, ndërsa krahas shkrepjeve shkruan fjalë që duken si ‘kunja’ të hedhur për largimin e Sarës dhe të bijës.

  Xheraldina vendos ‘citime’ të Poem Blu, sikur mbesa e saj shprehet se e ka marrë malli për gjyshërit dhe dëshiron t’i takojë e përqafojë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark