×
 • Showbiz
 • Show

  Sara Gjordeni “xheloze” për Bardhin? Ish-missi paralajmëron fansat për koncertin e këngëtarit

  Insajderi
  14 June 2024 - 15:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Sara Gjordeni ditën e sotme ka treguar se është “xheloze” për të dashurin e saj, Bardhi Idrizi.

  Ky i fundit do të mbajë një koncert në Gjermani, ndërsa ish-missi ka  “paralajmëruar” fansat që mos ta puthin në faqe partnerin e saj.

  “Mos ja puthni shumë faqen Bardhit sot në Gjermani te Elvana ok”- ka shkruar Sara.

  Ish-banorja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti ajo dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë, dhe bebi i tyre është vajzë.

  Çifti u dashuruan me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBV”, ndërsa lidhja e tyre vazhdoi edhe pas daljes nga reality show, ku Sara i tha “po” propozimit për martesë të këngëtarit.

  Sara Gjordeni “xheloze” për Bardhin? Ish-missi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark