×
 • Showbiz
 • Show

  Sara ‘harron’ Bardhin? Përqafohet me banorin e ri të BBV

  Insajderi
  26 February 2024 - 16:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Banori i BBV, Silvi Forte ka ngritur dyshimet se mund të ketë pasur një romancë me modelen Sara Gjordeni.

  Para se të bëhej pjesë e garës, këngëtari ka deklaruar se njihet me ish-Missin dhe kanë pasur një flirt, pa sqaruar më tej raportin që kanë pasur së bashku.

  Së fundmi, dyshja janë parë shumë pranë njëri-tjetrit, teksa kanë shkëmbyer edhe një përqafim në oborrin e shtëpisë së BBV.

  “Ty të dua në shtëpi”, iu drejtua Silvi Sara Gjordenit, teksa kjo e fundit iu kthye duke e përqafuar.

  “Mos na bëhet xheloz Bardhi”, iu kthye Silvi, por modelja ka buzëqeshur duke nënkuptuar që jo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark