×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Sara Hoxha reagon e revoltuar pas lajmeve se është shtatzënë

  Insajderi
  10 April 2023 - 16:31

  Në rrjet prej kohësh qarkullonte një lajm se Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula është në pritje të ëmbël. Por blogerja ka vendosur t’i vërë ‘kapakun’ të gjitha këtyre aludimeve.

  Përmes një video në ‘Tik Tok’, duke përdorur zërin e Ermionela Lekbellos, Sara hedh poshtë të gjitha lajmet.

  Krah videos ajo shkruan me hashtag: Nuk jam shtatzënë.

  ‘Ju të bëni me bo video. Ka mundësi të mos shkruani në portale gjëra që nuk kam thënë. Gjëra të trilluara nga ju se doni audiencë. Unë kam një Tik Tok, kam dhe një Instagram, ku flas me publikun. Okej? Nuk kam nevojë që të flisni ju në emrin tim”-thotë Sara duke iu bashkangjitur zërit të Ermionës.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark