×
 • Showbiz
 • Show

  Sara Hoxha zbulon detajet nga zënkat me Olta Gixharin në xhirimet e filmit

  Insajderi
  03 October 2023 - 20:17

  Nga një influencer, blogere e sipërmarrëse, Sara së fundmi po sprovon veten e saj në aktrim.

  Sara Hoxha është një emër mjaft i njohur në botën e medias. Kjo sepse ajo ka krijuar një komunitet mjaft të madh dashamirësish në rrjetet e saj sociale.

  Sara është një blogere dhe influencuese, kryesisht në Instagram dhe TikTok, e cila prodhon content mjaft cilësor për ndjekësit e platformave.

  Gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të dashurisë” u krijuar miqësia e Sarës dhe Olta Gixharit, të cilat me anë të postimeve në Instastory na tregonin se kalonin shumë kohë me njëra-tjetrën.

  Në një ‘Ask’ ditën e sotme ndjekësit e kanë pyetur Sarën nëse ka pasur zënka në xhirimet e filmit dhe Sara ka postuar një foto të saj dhe Oltës, ku ka shkruar:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark