×
 • Showbiz
 • Show

  Sara publikon momentin kur kuptoi se Bardhi është i duhuri për të

  Insajderi
  14 May 2024 - 16:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Modelja që u bë pjesë e BBVA, Sara Gjordeni po shijon lidhjen më këngëtarin Bardhi.

  Ata u takuan së bashku brena shtëpisë se ‘’Vëllait të madh’’, dhe vazhduan lidhjen e tyre edhe jashtë.

  Sara ka publikuar një moment në rrjetin e tij social Instagram, ku e kuptoi se ai ishte i duhuri për të.

  ‘’The moment I knew …’’ ka qenë mbishkrimi i saj në videon e publikuar.

  Sara dhe Bardhi kanë quar lidhjen në një nivel tjetër, ata presin që së shpejti të bëhen prindër.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark