×
Show

Selena Gomez në lidhje me Brad Pitt

Insajderi
18 February 2016 - 16:11

Në Hollywood po qarkullojnë disa thashetheme se aktorët Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë në krizë martesore.   Shkaktarja kryesore e kësaj krize është këngëtarja adoleshente Selena Gomez, e cila raportohet të jetë në lidhje me Brad Pitt.

Pitt dhe Gomez ishin takuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Golden Globus, dhe që nga atëherë janë parë shumë afër njeri-tjetrit.

Sipas burimeve të revistës Radar Online, aktori Pitt ishte munduar ta rikthej romancën e tyre me pushime në Vietnam, por ftesa e tij ishte refuzuar nga Jolie.

Madje, në ditët e fundit, Angelina Jolie ka thënë se nuk tërhiqet më nga bashkëshorti i saj sepse ai duket  i shëndoshë dhe i vjetër./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark