×
 • Sport
 • Sport

  ‘Selfie’ që e irritoi Coutinhon pas finales së Europa League

  Insajderi
  19 May 2016 - 09:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ka një vend dhe kohë të përshtatshme për gjithçka, por një ‘selfie’ me një lojtar të Liverpool pas humbjes në finale të Europa League ka qenë definivisht moment i gabuar.

  Ekipi i Jurgen Klopp humbi 3 me 1 ndaj Sevillës të mërkurën mbrëma, edhe pse ishin në epërsi në pjesën e parë.

  Lojtarët ishin në lot pas përfundimit të ndeshjes së bashku me tifozët e tyre, por njëri nga ta dëshiroi që ta shfrytëzojë këtë moment që të bëjë një ‘selfie’ me mesfushorin brazilian Coutinho, shkruan Goal.com

  Dhe, braziliani dukej tejet i irrituar me kërkesën e tifozit dhe kjo shihet qartë edhe në fotot e mëposhtme./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark