×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Shakira nis lidhjen e re, ky është i dashuri i saj

  Insajderi
  10 June 2023 - 08:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Shakira dhe Lewis Hamilton përflitet se janë një çift i ri dhe më shumë detaje janë zbuluar rreth romancës së tyre të supozuar.

  Këngëtarja dhe kampioni i garave në Formula 1 u panë duke u shoqëruar pasi ai garoi në Çmimin e Madh të Spanjës në F1, ku doli në vendin e dytë.

  Dora e Lewisit ishte rreth belit të Shakirës në një foto që u shpërnda nga nata e tyre pas garës.

  “Ata po kalojnë kohë së bashku dhe janë në fazën e “njohjes”, tha për revistën People një burim që dyshohet se i njeh të dy personazhet.

  Lewis dhe Shakira fillimisht ndezën thashethemet për romancë në Grand Prix të Miamit muajin e kaluar, kur u panë në një varkë së bashku me disa miq.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark