×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Shenjat e horoskopit që do të fitojnë më shumë para në muajt në vijim

  Insajderi
  15 September 2023 - 20:40

  Zbuluam se cilët përfaqësues të zodiakut do të gjejnë dashurinë në vjeshtën e vitit 2023, është koha të shohim se cilat shenja do të kenë fatin më të mirë në financa në muajt e ardhshëm.

  Binjakët

  Kjo shenjë e shkathët dhe e palëvizshme nuk pushon, ndaj në muajt në vijim ka shumë gjasa që të shihni përfaqësuesit e saj të fitojnë shumë para. Lëvizjet e planetëve i favorizojnë ata dhe që nga momenti kur Merkuri Retrograde u kthye në drejtimin e duhur, asgjë nuk mund t’i pengojë.

  Peshorja

  Peshorja do të jetë në gjendje të marrë  frymë në vjeshtën e vitit 2023. Kështu, ata do të vënë në rregull shumë nga çështjet e tyre financiare që i kanë pezull, ndërsa Marsi duke lëvizur në shenjën e tyre do t’i bëjë ata veçanërisht dinamikë. Si personazhe ata dinë të punojnë me paratë, por edhe t’i kursejnë ato.

  Peshqit

  Sado e çuditshme t’ju tingëllojë, kjo shenjë emocionale dhe paksa e huaj di të menaxhojë paratë dhe tregon pjekuri të pabesueshme kur bëhet fjalë për çështjet financiare. Ata janë perceptues dhe njohës të mirë të rregullave të komunikimit, ndaj në muajt në vijim ka shumë gjasa që propozimet e reja që do t’u bëhen do të jenë shumë të dobishme për financat e tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  LifeStyle
  03 December 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark