×
 • Showbiz
 • Show

  Sherr mes Serena Sulës dhe motrave të Megi Pojanit: Moj pulë e shëndoshë

  Insajderi
  01 June 2023 - 15:24

  Ajo njihet si “Mbretëresha e Twerkut” dhe si e tillë vetë-prezantohet. Po flasim për modelen 21-vjeçare Serena Sulën.

  Duket se për të bërë twerk në rrjetet sociale vajzat shqiptare duhet t’i referohen Serenës dhe këtë “rregull” e kanë ndjekur edhe motrat e modertores Megi Pojani, të famshme gjithashtu në rrjet.

  Teksa ka filumar Inën duke bërë twrk, Marsela shkruan: Ke frikë të bësh twerk se vjen Serena të ve gjobë. Ky kërcim kaq i bukur afro është monopolizuar në Shqipëri.

  Por këtë postim nuk e ka mirëpritur aspak “mbretëresha” e cila e ka shpërndarë menjëherë në profilin e saj në Instagram, shoqëruar me ofendime.

  “U bëtë ju me përmend mbretëreshën. Moj pulë e shëndoshë ti”, shkruan Serena.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark