23:21 - 23 Qershor 2022

Sot në moshën 49 vjeçare ka ndërruar jetë regjisorja Vjosa Berisha.

Pas vetës ajo la një bagazh të madh artistik.

Së fundmi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar edhe vëllai i saj, producenti dhe aktori Shkumbin Istrefi.

“Ike shumë herët, motër. Pusho në paqe”, shkroi ai.

Ndryshe kujtojmë që Vjosa tash e një vit ka treguar që ka qenë e diagnostikuar me kancer.