×
 • Sport
 • Sport

  Shorti i Ligës së Evropës sjell derbin anglez

  Insajderi
  26 February 2016 - 14:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Shorti i Ligës së Evropës ka vënë përballë dy ekipet më të trofeshme në Angli, Manchester Unitedin dhe Liverpoolin.

  Përveç kësaj ndeshje, shorti i hedhur të premten në Cyrih, ka sjellë edhe ndeshje të tjera interesante. Duel i zjarrtë pritet të zhvillohet në mes të Dortmundit dhe skuadrës londineze,Tottenham.

  Baseli i Taulant Xhakës do të ndeshet me skuadrën kampione të kësaj gare, Sevilla-n.

  Të gjitha ndeshjet e fazës së 1/16 të finaleve të Ligës së Evropës:

  evora lige

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark