×
 • Showbiz
 • Show

  Shpërthen debati i ashpër mes Ilnisës dhe Sara Karaj: Ke fytyrë ti…

  Insajderi
  28 February 2024 - 18:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sara Karaj e akuzon se Ilnisën se po e përdor atë për të luajtur “kartën” e xhelozisë me Meritonin. Një nga përplasjet e ditës së sotme ishte edhe se sipas Sarës, Ilnisa i ka përmendur Dubain në mënyrë provokuese.

  Sara: Të kesh turp, nuk më djeg mua se e kam një fytyrë që e ruaj, por ty të vijë turp që më përmend mua Dubain. Se të gjithë e kanë kuptuar se si e the ti.

  Sara: Turp të të vijë. ti nuk ke një shoqe reale në shtëpi. Veprat tregojnë për ty. Flet për femrat në Dubai, ke shumë fytyrë ti..

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark