×
 • Showbiz
 • Show

  Shqipja e ‘Për’puthen’ shpërthen ndaj Bledi Manes

  Insajderi
  01 October 2023 - 20:36

  Tema e kësaj jave ‘Hapësira televizive, a e meritojmë’, në rubrikën ‘Trotuar’ ka sjellë debate të ashpra mes Shqipe Hysenaj dhe Bledi Manes, ku nuk kanë munguar as ‘fyerjet’.

  Në nisje të debatit, Shqipja i tha Bledi Manes se nuk njihej nga publiku deri në momentin që Shqipja mori pjesë në emisionin “E Diell” dhe ai nisi ta sulmonte.

  Bledi iu përgjigj duke i thënë se ai është gazetar publicist, dhe niveli i Shqipes është shumë poshtë tij.

  Debati:

  Shqipja: “Shyqyr u kujtua dhe Bledi për klikime e famë sepse kishte marrë fund, nuk e njihte njeri isi gazetar deri sa erdha unë në ‘E Diell’”

  Bledi Mane:” Unë jam gazetar publicist edhe truri jot përveedhe truri jot përveç menusë së restoranteve nuk lexon dot as libra, as artikuj.

  Shqipja: “Ti nuk di të shlruash një artikull more, e ke mbajtur veten gjithmonë për gazetar”

  Bledi Mane: “Ti di vetëm të bësh debat publiciistike, rri aty tek 9-vjeçarja, mos shko në gjimnaz se do rëndohesh psikologjikisht”

  Shqipja: “O Bledi ty biblioteka të ka futyr në burg, ke qenë 3 herë nga 5 vite, 15 vite në burg. Unë nuk do lexoj libra si ty dhe libra pa interes dhe të përfundoj në burg. Nuk është puna i e sheh librin, por si e sheh jetën”

  Bledi Mane:”Puthu nga një mashkull goce pastaj hajde debato me mua”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark