×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Shqiptarja goditet disa herë me thikë nga partneri i saj rumun

  Insajderi
  08 September 2023 - 11:29

  Një 44-vjeçare shqiptare në Greqi është therur me thikë nga partneri i saj.

  Pas ngjarjes, autori është larguar nga vendi i ngjarjes dhe është në kërkim nga policia.

  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30 të mbrëmjes së të mërkurës, ndërsa ende nuk dihen motivet.

  Bëhet e ditur se burri me origjinë rumune e ka goditur disa herë gruan, duke i shkaktuar plagë në shpinë, krah dhe këmbë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark