×
 • Showbiz
 • Show

  Shtatzënia mund të jetë arsyeja pse Getinjo dhe Vivien janë pajtuar?

  Insajderi
  31 May 2023 - 09:43

  Gjatë ditës së sotme kanë qarkulluar lajme të ndryshme që Vivien dhe Getinjo janë pajtuar

  Pamjet që u postuan bën xhiron në rrjet, derisa çifti që u lidhën gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova u tha se janë ribashkuar.

  E njëjta media ka shkruar se sipas thashethemeve “shkak për këtë u bë shtatzënia e Vivienit”.

  Sipas kësaj Vivien është parë në oborrin e shtëpisë së Getinjos në Ferizaj, në një vend që ishte vendosur pas “Big Brother VIP Kosova”.

  Fansat kanë shkruar në Instagram që Vivi ka barkun më të rrumbullakosur, e madje në një moment vendos dorën.

  Kjo ka bërë që të përhapen thashethemet për një shtatzani të shqiptares, derisa ajo ka pasur të veshur një veshje serioze që mbulon barkun e saj derisa kjo ende nuk është e konfirmuar. /

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark