×
 • Showbiz
 • Show

  Lugati tregon si i ka raportet me Vedatin

  Insajderi
  30 March 2023 - 20:35

  Ish-banori i “Big Brother” Gjon Karrica iu është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram.

  Lugati është pyetur edhe për humoristin dhe ish-finalistin, Vedat Bajrami.

  “Çfarë mendimi ki për Vedatin”, ishte pyetja, teksa Gjoni nuk ka hezituar të përgjigjet.

  “Shumë humorist i mirë”, ka thënë, duke i bërë edhe tag, me ç’rast kjo na konfirmon se dyshja kanë një raport të mirë së bashku.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark