16:48 - 18 Korrik 2021

Këngëtarja shqiptare Luana Vjollca sot ka vendosë të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve për vete.

Biondina bukuroshe ka postuar një foto në të cilën u shfaq fantastike duke ekspozuar linjat trupore në bikini blu.

Ajo u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj të cilët u magjepsën nga reflektimi i bukurisë së Luanës.