×
 • Showbiz
 • Show

  Siç pritej, publikohet fotoja e Silvit me Sara Gjordenin para Big Brother

  Insajderi
  28 February 2024 - 19:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Që pa u bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip”, Silvi trazoi ujërat me një deklaratë që kishte bërë në “Fan Club” duke thënë se njihej me një nga banoret. Bëhet fjalë për Sara Gjordenin me të cilën siç tregoi ai ka patur disa momente flirti, por kaq, duke mos treguar më shumë detaje.

  Madje ai është shprehur se për ta vërtetuar këtë, shumë shpejt në rrjet mund të qarkullojë një foto e të dyve. Dhe kështu ndodhi. Rrjeti “gërmoi” dhe arriti të gjente foton e dy banorëve krah njëri-tjetrit.

  Nuk dihet saktësisht se cfarë mund t’i ketë bërë bashkë, por ajo që Silvi paralajmëroi doli.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark