×
Show

S’ka më Brangelina

Insajderi
20 September 2016 - 17:51

Angelina Jolie ka nisur procedurën e shkurorëzimit nga Brad Pitt, bëhet e ditur sipas raportimeve të fundit.

TMZ raporton se aktorja ka paraqitur dokumentet e caktuara të hënën, duke cituar dallimet mes tyre si arsye të ndarjes.

Jolie madje bëhet e ditur se ka kërkuar edhe kujdestarinë për gjashtë fëmijët e çiftit.

Jolie dhe Pitt filluan marrëdhënien më 2004 dhe u martuan në gusht të vitit 2014./Insajderi.com

 

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark