×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Skandal në shortin për Euro 2024 – U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime

  Insajderi
  02 December 2023 - 21:37

  Një person (ende i paidentifikuar) ka prishur shortin për Kampionatin Evropian të UEFA-s 2024 me zhurma seksi që luhen gjatë gjithë procesit.

  Është e vështirë të përcaktohet nëse këto ishin saktësisht të njëjtat zhurma që u dëgjuan në BBC, por ato ishin më të dukshme kur filloi të hidhej shorti për Kampionatin Evropian që do të mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani, me ish-mesfushorin e Manchester City dhe Spanjës, David Silva që përpiqej të mos qeshte.

  Organizuesit e shortit, i cili po zhvillohej në qytetin gjerman të Hamburgut, e pranoi ndërprerjen duke thënë “ka një zhurmë këtu…”, por ata u përpoqën ta kalonin situatën pavarësisht problemeve.

  Si dhe Silva, shefi i UEFA-s Pedro Pinto u pa gjithashtu duke buzëqeshur në zhurmat ndërsa shakaja vazhdonte, por shpejt u ndalua me Giorgio Marchettin duke shtuar: “Jo më zhurmë…”

  Edhe pse ishte vetëm i shkurtër, momenti është bërë shpejt viral në X.

  Mediat ndërkombëtare si, Indepedent, MirrorSun Sport, kanë publikuar që të gjithë pamje të këtij skandali.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark