21:34 - 25 Janar 2023

Është e qartë tashmë se ka një flirt mes dy banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për influencuesin e rrjeteve sociale, Atdhe Xharavinën dhe modelen Xhuli Nura, të cilët prej ditësh shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Dyshja nuk i ndahen njëri-tjetrit, qëndrojnë në dhomën e gjumit larg banorëve të tjerë.

Tags: , ,