22:39 - 08 Dhjetor 2022

Reperi Stresi është njëri ndër banorët më të komentuar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Jo vetëm nga jashtë por edhe brenda shtëpisë ai ka arritur të marrë vëmendjen e disa nga banorëve.

Ndër ta janë edhe Mc Beka dhe Juli të cilët sot kanë komentuar reperin në fjalë.

Ata kanë thënë se Stresi ka vënë në shënjestër Gresën.

“Stresinjo e ka pikësynim Gresën, e ka ‘pikiatë’”, dëgjohen të thonë dyshja.

“Më vjen keq që ajo nuk e kupton se është shumë e re, është italiane e modele. Nuk është mësuar me shqiptarë. Uroj të mos lëndohet se është shumë çikë e mirë dhe me kulturë”.

Tags: , ,