×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë

  Insajderi
  23 September 2023 - 10:12

  Një i mitur është sulmuar me thikë nga disa persona të tjerë. Rasti ka ndodhur më 20.09.2023 në rrugën “Ibrahim Lutfiu”, në Prishtinë.

  Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se është arrestuar një i mitur si i dyshuar.

  “Viktima mashkull  kosovari ,i mitur ka raportuar se është sulmuar me thikë nga disa të dyshuar. Pas disa veprimeve hetimore është identifikuar dhe arrestuar një i dyshuar mashkull  kosovari mitur”, njoftoj policia.

  Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet. 

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark