×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Surpriza me fëmijët autikë përlot Meritonin, Ilnisa i qëndron pranë

  Insajderi
  02 April 2024 - 18:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit “Vëllai i Madh” ka surprizuar sot banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”. Një grup fëmijësh me spektrin e autizmit kanë recituar dhe kënduar këngë me mesazhe prekëse.

  Të gjithë banorët u panë të emocionuar teksa dëgjonin tingujt e muzikës, por Meritoni nuk i ka mbajtur dot lotët. Ai është parë veç banorëve të tjerë duke qarë, ndërsa pranë i ka qëndruar Ilnisa.

  Kujtojmë se pak kohë më parë moderatori rrëfeu se djali i tij Loari është një prej fëmijëve me autizëm. Nëse do ta fitonte këtë edicion të “Big Brother Vip”, Meritoni do t’ja dedikonte kauzës për djalin e tij.

  Për më shumë shihni videon më poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark