×
 • Lajme
 • Lajme

  Syla: Kurti e ka pranu Asociacionin

  Insajderi
  23 May 2023 - 22:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Analisti, Valon Syla, ka ripërsëritur se Albin Kurti veç e ka nënshkruar Asociacionin.

  Ai debatoi me dy analistët Sadri Ramabaja dhe Alisa Braho, për të cilët thotë se “nuk po e pranojnë që Kurti e ka pranuar Asociacionin”.

  Më pas ai është ngritur në këmbë.

  “Sa herë ta provoni këtë taktikë, ka me u ngrit në këmbë e ka me tha, mos mshtini me tha mos rreni. Po ka me tha Asociacion Asociacionin”, ka thënë Syla në T7, teksa përmendi intervistën e Kurtit në RTK për këtë çështje.

  Sipas Sylës kjo punë është tepruar, duke pretenduar se “Kurti e ka pranuar atë”.

  Ndërkaq gazetari, Ilir Mirena tha se “këto rrena më nuk durohen”, duke menduar si Syla.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark