×
 • Showbiz
 • Show

  “Taksirat çdo ditë me u ble nga një televizor i ri..” – Shoqëria e Bucit komentojnë puthjet e Santianës

  Insajderi
  07 December 2023 - 14:16

  Raporti i Bucit me Santianën, vazhdojnë të jenë dy nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova. 

  Mbrëmë Santi dhe Buci kanë luajtur lojen e puthjeve me banorët tjerë, me ç’rast Santi i dhuroi mbi 100 puthje duke fituar garën kundrejt banorëve të tjerë. 

  E vëmendje morën miqtë e Bucit, që kanë komentuar këtë garë. 

  I njëjti i është referuar deklaratës së Veronës, të fejuarës së Bucit e cila gjatë vizitës brenda shtëpisë i tha atij se babai i saj ka thyer një TV, sigurisht pasi nuk i pëlqyen veprimet e tij karshi Santianes. 

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark