×
 • Sport
 • Sport

  Talenti kosovar demanton mediat, sqaron marrëdhënien me Muriqin

  Insajderi
  09 July 2019 - 18:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Transferimi i Vedat Muriqit në Fenerbahce ka bërë buj të madhe në mediat turke dhe kosovare.

  Muriqi gjatë vikendit që shkoi kompletoi transferimin e tij duke nënshkruar kontratë katërvjeçare me Fenerbahce.

  Gjiganti turk për t’i siguruar shërbimet e tij ka paguar 3,5 milionë euro dhe dy futbollistë do të huazohen në Rizespor, më shumë në Insporti.com.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark