×
Show

Taylor Swift lë në hije Adele

Insajderi
16 February 2016 - 09:35

Taylor Swift vazhdon të jetë mbretëreshë e koncertit të famshëm “Staples Center” përkundër konkurrencës së fortë nga ana e Adele.

Swift kishte arritur që për pesë net koncerte të shesë më shumë bileta se sa e ka bërë Adele për gjashtë net të tilla, raporton TMZ

Në arenën e “Staples Center” është ngritur një flamur me emrin e Taylor Swift nga basketbollisti Kobe Bryant në vitin 1998 dhe këngëtares Adele do t’i duhet të jap gjithçka nga vetja për ta rrezuar flamurin e Taylor në Staples Center./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark