17:17 - 22 Nëntor 2020

Debutimi i saj në skenën muzikore dhe sukseset e njëpasnjëshme, e bëjnë artisten nga Prizreni të jetë ndër emrat më të komentuar shqiptar.

Reperja përveç sukseseve komentohet tej mase edhe për paraqitjet e saj skenike dhe linjat trupore.

Së fundi, ajo u shfaq tejet provokuese e veshur me një kostum të ngushtë, i cili ia vë në pah të pasmet.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit është “Qe Qe”, i cili u pëlqye mjaft shumë nga publiku./Insajderi.org