×
 • Lajme
 • Lajme

  Të shtënat me kallashnikov s’e ndalin kryetarin e Leposaviqit, flamurin e Kosovës e vendos në objektin e Komunës

  Insajderi
  26 May 2023 - 17:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pak minuta pasi ka hyrë kryetari i ri i Leposaviqit në objekt të komunës së Leposaviqit, aty është vendosur flamuri i Kosovës.

  Në pamjet, shihet duke u vendosur flamuri nga kryetari i ri Lulzim Hetemi, që tash është kryetar i kësaj komune, ka hyrë në objektin komunal pas tensioneve. Policia e Kosovës arriti të shpërndajë turmën dhe të mundësojë futjen e kryetarit Hetemi në komunë.

  Pak minuta para hyrjes së tij raportohet se pranë objektit të komunës janë dëgjuar të shtëna me kallashnikov.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark