×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Tentim vrasje në Podujevë, viktima goditet nga plumbi në oborrin e shtëpisë

  Insajderi
  26 February 2023 - 10:03

  Një person është plagosur mbrëmë rreth orës 20:50 në fshatin Peran të Podujevës.

  Viktima ishte goditur nga një plumb derisa ishte në oborrin e tij.

  Ai është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, thuhet në raportin e policisë.

  Njësitë relevante policore dhe njësiti K-9 kanë dal në vendin e ngjarjes.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark