17:03 - 25 Tetor 2021

E lajthitur apo një vendim me dëshirë? Kjo nuk ishte parë e dëgjuar!

Një vajzë është kritikuar ashpër në rrjetet sociale, pasi bëri “selfie” seksi në funeralin e babait të saj.

Çuditërisht, gruaja kishte zgjedhur madje ta mbante arkivolin e tij të hapur si sfond për foton provokuese, duke shkaktuar zemërim në internet.

Në foto, gruaja, e cila është e veshur me një fustan të zi pa rripa dhe me taka, shihet duke qëndruar përpara arkivolit.

Ajo më pas ndau foton në Instagram ku ndjekësit e saj iu lutën që ta hiqte.