12:59 - 25 Nëntor 2021

Flori, Bruno dhe Klajdi, pjesëtarë të label-it “Three Dots” kanë reaguar pas rastit të mbrëmshëm që ndodhi me Fifin brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Fillimisht ka qenë Flori ai i cili e ka mbështetur atë përmes disa postimeve të bëra në llogarinë e tij në Instagram, derisa ka kritikuar ata që kanë bërë komente negative nga më të ndryshmet për këngëtaren nga Kosova.

Por, duke qenë se edhe Fifi është pjesë e Three Dots, tre artistët kanë përpunuar këngën që Fifi e shkroi dhe e këndon kohë pas kohe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Madje, Bruno në këtë këngë të punuar nga Fifi ka futur dhe veten, duke e kënduar një pjesë të tekstit.