×
 • Showbiz
 • Show

  “Ti mendo vetëm sa fëmijë do kemi”- Çka i thoshte Bardhi Sarës, pak para ndarjes?

  Insajderi
  18 February 2024 - 20:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ndarja mes Bardhit dhe Sarës u konfirmua sot nga vetë Bardhi, banor i Big Brother VIP Albania.

  Bardhi gjatë një diskutimi me Erjolën në oborr i tha se janë ndarë pas debatit të krijuar pas prime.

  “Më tha je manipulues, je djalë i keq, unë i thash bravo je lojtare ishalla shkon në finale”, tha Bardhi.

  Megjithatë, një ditë më herët Bardhi kishte tjetërlloj bisede me Sarën.

  Bardhi i thoshte Sarës duhet të mendoj vetëm sa fëmijë do të kenë të tjerat nuk duhet t’i mendojë

  Pjesë nga biseda e tyre:

  Sara: Çfarë të bëj unë me ty?

  Bardhi: Mendoje mirë.

  Sara: Çfarë?

  Bardhi: Mendohu mirë sa fëmijë do.

  Sara: Sa fëmijë?

  Bardhi: Po të tjerat mos i mendo shumë.

  Sara: Të mendoj vetëm sa fëmijë të bëj?

  Bardhi: Të dukshme i ke të gjitha.

  Sara: Jo nuk janë, deri sa të dalim jashtë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark