×
 • Showbiz
 • Sport
 • Show / Showbiz

  Tifozja ‘çmendet’ për Vedat Muriqin, bën tatuazh emrin dhe nënshkrimin e tij

  Insajderi
  09 May 2023 - 15:47

  Një tifoze e klubit nga La Liga, Mallorcas e ka bërë tatuazh emrin e sulmuesit kosovar, Vedat Muriqit.

  Marga, tifoze e ‘zjarrtë’ e Mallorcas dhe Muriqit, vendosi që emrin e sulmuesit kosovar ta ketë tatauzh në dorën e saj.

  Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka reaguar në rrjetet sociale kur pa tatuazhin e saj.

  “Nuk mund ta besoj, faleminderit shumë’, ka shkruar Muriqi në reagimin e tij.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark