23:24 - 01 Nëntor 2022

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.
Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

Nora shumëherë ka treguar se ka shumë shije.

Ajo para pak çastesh ka publikuat disa foto e veshur me plot stil.

E veshur me pantola të zi të ngushtë e me jakne të zezë, Nora duket e transformuat e me plot stil.

Tags: