×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Tuna dhe Cozman së bashku, shihet afirmiteti fizik mes tyre

  Insajderi
  18 May 2024 - 20:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tuna dhe Cozman së fundmi kanë performuar në një koncert ku ishin të ftuar bashkë.

  Ndonëse asnjëri nuk e ka konfirmuar ribashkimin mes tyre, në pamjet që po qarkullojnë ato shihen mjaft të afërt së bashku.

  Ato madje herë pas here kanë patur edhe kontakt fizik së bashku teksa performonin, duke nxitur dyshime mbi raportin që kanë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark