×
 • Showbiz
 • Show

  U bë ‘shkak’ për dënim, Butrint Imeri paguan dënimin e fansit

  Insajderi
  29 May 2024 - 21:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Efektit të hiteve të artistëve tanë nuk po mund t’i shpëtojmë kudo që shkojmë.

  E sidomos kur bëhet fjalë për një xhiro në makinë, muzika mbizotron, e ndonjëherë edhe me volum të tepruar.

  Kështu veproi një fans i Butrint Imerit, i cili me të lëshuar në maksimum një nga këngët e Butrint Imerit i ndodhi e (pa)pritura.

  Ai u dënua nga policia dhe ia dërgoi Butrintit dënimin e tij në foto, duke i thënë: “Mir kishe bo me ma pagu këtë dënim se me kang tane m’kan denu”.

  Butrinti reagoi në InstaStory duke publikuar kërkesën e ndjekësit dhe zbuloi se dënimin ia kishte paguar.

  “Këtë herë ta pagujta, po tjeter herë mos u ngut per pak’, shkroi Butrinti në postimin e tij.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark