×
 • Sport
 • Sport

  U dënua pas intervistës për Insportin, reagon Remzi Ejupi: Më dënuan natën

  Insajderi
  14 January 2021 - 15:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Remzi Ejupi nuk do ta kishte menduar se do të ndëshkohej nga Federata e Futbollit të Kosovës, duke shprehur mendimin e lirë të tij, si një ndër njerëzit më me ndikim në futbollin e Kosovës dhe delegat i saj.

  Numri një i Prishtinës, ka reaguar pasi i është shqiptuar dënimi prej një viti mos kryerjen e funksionit si kryetar i klubit në raportet me FFK-në.

  Në reagimin e Ejupit, thuhet se FFK e bëri natën duke ironizuar me punën e tyre.

  Artikullin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark