10:42 - 20 Shtator 2021

Volejbollisti 26-vjeçar i identifikuar si Eraldo Vora, me banim në Shijak, ka përfunduar në prangat e policisë pasi u kap me armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë. Vora ka qenë pjesë e ekipit të volejbollit të Partizanit, por për këtë sezon ndodhet i pa federuar me një ekip.

https://insporti.com/u-kap-me-pistolete-dhe-kokaine-ne-makine-arrestohet-volejbollisti-shqiptar/