×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  U përfolën për një lidhje dashurie, Efi dhe Romeo tregojnë raportin e tyre

  Insajderi
  21 November 2023 - 12:11

  Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje. E ftuar në “Më lër të flas”, së fundmi Efi iu përgjigj këtyre zërave për herë të parë.


  Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

  Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

  Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.

  Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

  Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

  Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.about:blank

  Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

  Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

  Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

  Donald: Do të të japi edhe like madje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark