×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  U puth me balerinën në buzë, Megi Pojani tregon si reagoi babai i saj

  Insajderi
  15 December 2022 - 14:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Puthja mes Megi Pojanit dhe partneres së saj, Lorit, në “Dancing With The Stars” ishte një nga skenat më të komentuara në ekran këtë sezon.

  E ftuar mbrëmë në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Megi foli për eksperiencën në “DWTS”, ndërsa moderatoren e pyetën se si reaguan prindërit për puthjen skenike që ajo shkëmbeu me balerinën.

  Me një përgjigje të zgjeruar, Megi tregoi se babai i saj “e kupton artin”:“Babi im… po flas për babin sepse për ne gjithmonë ka qenë figura më autoritare, e kemi pasur shumë frikë, po të më fliste babi e kisha lotin gati…”Por sipas Pojanit, ai e thotë gjithmonë: “Ju e keni babin artist, unë i kuptoj të gjitha”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark