×
 • Showbiz
 • Show

  U tha se po hetohet nga SPAK, vjen një reagim nga Luiz Ejlli

  Insajderi
  18 June 2024 - 14:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

  Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër.

  E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

  Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.

  U tha se po hetohet nga SPAK, reagon për herë të parë Luiz

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark